Par mums

Naturāla kosmētika ar olīvu eļļu
Cilvēces vēstures pētnieki uzskata, ka cilvēku pirmais olīveļļas pielietojums bija kosmētiks. Olīveļļas lieliskās ēšanas īpašības bija atrastas vēlāk. Daudzu gadsimtu laikā iegūtās zināšanas par olīveļļas lieliskajām īpašībām, mūsu laikos ir pārvērtušās zinātnē. Olīveļļa satur gallovskābes tanīnus, iridoīdus, flavonoīdus, saharīnu, polifenolus, kuriem ir spēcīgas antioksidantu īpašības, kas iedarbojās mīkstinoši, mitrinoši, savelkoši un nomierinoši uz cilvēka ādu. Tāpēc olīveļļa ir pārvērtusies par spēcīgu komponentu, kas tiek pielietots augstākās kvalitātes kosmētikā.

MAKROVITA kompānijas naturālās sērijas kosmētika OLIVELIA, saliekot tīrāko bioloģisko olīvu eļļu kopā ar daudziem citiem, labvēlīgi ietekmējošiem ādu, naturāliem bioloģiskiem elementiem un vitamīniem, ir ideāla naturāla aprūpe sejas ādai, ķermenim un matiem.

Dermatoloģiski  atzīta/bez parafīna eļļas, vazelīna, propilenglikola, bez parabēniem/ bez gēnu modificētiem komponentiem/ ekoloģiski tīra/ nav testēta uz dzīvniekiem/ darbojošies komponenti ar zvaigznīti tiek audzēti organiskā lauksaimniecībā, ražotāji sertificēti. 


Ražots:  MACROVITA S.A. / NEA PHILADELPHIA/ ATHENS/ GREECE
Importētājs un izplatītājs Latvijā:  SIA "GKM-Trade"
Faktiska adrese: LV-1006Rīga, Dzērbenes ielā 14
Jur. adrese:  LV-1015, Rīga, Martas Rinkas iela 7-53
www.greekcosmetics.eu
www.gk-m.eu 
Reģ. Nr. 40103960148, PVN  LV40103960148
Norēķiņu rekvizīti:  SWEDBANKA
Kods:  HABALV22,  Konts: LV15HABA0551041289834